Nowości w diagnostyce i leczeniu dzieci

Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Katedrę Pediatrii: Klinikę Pediatrii i Klinikę Neurologii Wieku Dziecięcego SUM w Katowicach oraz Śląski Oddział PTP która odbędzie sie w Hotelu Kotarz SPA and Wellnes w Brennej w dniach 15-16.12.2012.

Wiodącym tematem spotkania będą wybrane zagadnienia okresu dojrzewania.

Jednocześnie tak jak w ubiegłym roku proszę o przygotowanie prezentacji ciekawych przypadków kazuistycznych, które cieszyły się dużym Państwa zainteresowaniem. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dalsze informacje dotyczace spraw organizacyjnych w/w spotkania będą ukazywały się na tej stronie internetowej a juz dzisiaj zapraszam do udziału pediatrów, lekarzy rodzinnych i wszystkich naszych sympatyków -w załączeniu przedstawiamy program konferencji.

Jak zwykle oferujemy uroczysta kolację, przyjacielską atmosferę, przepiękne krajobrazy, a Hotel “Kotarz” oferuje szereg propozycji w Spa.

Zgłoszenia będą przyjmowane w Sekretariatu Kliniki Pediatrii SUM:  40-752 Katowice ul. Medyków 16, Tel 322071700 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. po uprzednim uregulowaniu składek członkowskich (60 zł/rok) oraz wpłaceniu opłaty zjazdowej.

Wysokość opłaty zjazdowej wynosi:

• dla członków PTP :175 zł.
  • dla osób nie będących członkami PTP : 200 zł.

W ramach opłaty oferujemy wstęp na wykłady zaproszonych gości, nocleg w Holetu Kotarz, uroczystą kolację, śniadanie, poczęstunek przed wyjazdem oraz kawę i przekąski. Zgłoszenia bez dokonanych wpłat nie będą uwzględniane !! Ilość miejsc ograniczona!! Nieprzekraczalny termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30.11.2012r.!!

Numer naszego konta bankowego PTP:

Oddział Śląski Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

ul. Medyków 16, 40-752 Katowice