Uczymy się na błędach - nowy dział w naszym Portalu

Uczymy się na błędach - czyli omówienie najczęstszych błędów w codziennej praktyce lekarskiej to nowy dział naszego Portalu redagowany przez Pana Dr. n.med. Tomasza Rzemieniuka. W krótki, zwięzły i nader rzeczowy sposób nazywamy

i wyjaśniamy niezasadność dość często obserowanego postępowania terapeutycznego i diagnostycznego wobec dzieci. Serdecznie zapraszamy do działu "Uczymy się na błędach", dostępnego z menu głównego.

Email Drukuj PDF
Niniejszy dział naszego Portalu powstał z myślą sukcesywnej poprawy jakości opieki lekarskiej nad populacją dzieci i młodzieży. Dedykowany jest nie tylko do Lekarzy szkolących się w dziedzinie pediatrii , lecz w szerszym kontekście - do wszystkich Kolegów leczących dzieci, niezależnie od posiadanej specjalizacji. Jejgo celem jest nazwanie i wyeliminowanie najczęstszych błędów jakie popełniamy w codziennej praktyce, wskutek pośpiechu, ale nierzadko rutyny i nieuwagi. Autor działu, Pan Dr n.med. Tomasz Rzemieniuk w sposób lapidarny i  nierzadko dowcipny dostarcza bardzo rzeczowych opisów i wyjaśnien w każdej z poniższych kategorii. Zachęcamy Państwa do nadsyłania Państwa komentarzy, tudzież sugestii kolejnych kategorii jakie Państwa zdaniem powinny znaleźć się w tym dziale ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Uczymy się na błędach - nowy dział w naszym Portalu